REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mieszko (piesek)


Luna (suczka)


Frodo (piesek)


Kazik (piesek)


Brysia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Nela, suka, 2 lata wstecz

Nela (ID: 1636) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 20:45, 18.09.2017 | Aktualizacja: 23:42, 30.11.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaNela


Gatunek: pies
ID: 1636
Imię: Nela
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1636

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
NELA - zwrot z adopcji

Nela miała dom i zapewne była kochanym psem… do czasu…. niestety ludzka miłość nie zawsze bywa mądra i trwała i w rezultacie, po narodzinach dziecka, na Nelę zabrakło miejsca w domu - została oddana do schroniska mając około dwóch lat, latem 2017 roku. Pewnie nie za wiele z tego rozumie, bo jak można rozumieć zamianę mieszkania z kochanymi ludźmi na betonowy boks i weekendowe spacery…. Nela jest młoda, średniej wielkości, waży zapewne koło 20 kg; pewnie w jej wielorasowych szlachetnych genach płynie nieco krwi amstaffa, jest to pięknie umięśniona dziewczyna. Nela nie jest wylewna - na jej sympatie i zaufanie trzeba zasłużyć. Pierwszą reakcją jest nieufność i asekuratywne szczekanie - jej reakcje są mniej przychylne w stosunku do mężczyzn. Nieprawdopodobną nagrodą dla wolontariuszy jest jej zaufanie i sympatia - nic tak nie wzrusza, jak przemiana zdystansowanego psa w wyczekującego na kontakt z człowiekiem przytulasa.
Nela jest psem dla doświadczonego, mądrego i cierpliwego domu. Nie znamy jej stosunku do dzieci, zalecalibyśmy ją do spokojnego domu bez dzieci. Nela mieszka obecnie w boksie z kolegą Karolkiem - pierwotnie szorstka relacja przerodziła się w sympatię, więc można rozważyć wprowadzenie Neli do stada jako kolejnego psa. Przed nami zima - bardzo się martwimy o Nelę - to będzie jej pierwsza zima w schronisku, a krótka sierść niestety jej nie zabezpieczy… Chcesz poznać Nelę? wolontariuszka Ania chętnie Ci o niej opowie.
płeć: samica
ur. ok. 2016
wielkość: mała-średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariusz Anna 601 649 934
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariusz Anna
Tel. 601 649 934


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Nela ma numer identyfikacyjny 1636


Więcej zdjęć: