REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Wafel (piesek)


Kate (suczka)


Gutek (piesek)


Doti (piesek)


Brydzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Karolek, pies, 3 lata wstecz

Karolek (ID: 1635) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:23, 17.09.2017 | Aktualizacja: 21:26, 14.11.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaKarolek


Gatunek: pies
ID: 1635
Imię: Karolek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Czerwonorudy, mały psiak, który potrafi się uśmiechać pokazując ząbki - na widok ludzi, którym zaufał, wdzięcznie przechyla głowę i nieśmiało podaje łapkę. Nie wiemy zbyt wiele o jego historii, może to i lepiej… Jest młody, pewnie ma nie więcej niż dwa lata, najwyraźniej nie miał dobrego startu w życiu.
Karolek trafił do schroniska latem 2017 roku, z początku bardzo nieufny, dał ludziom szansę i otworzył się na relacje z dwunożnymi - nie dość, że reaguje radością na widok ulubieńców, to jeszcze odkrył frajdę spacerowania po lesie :) a początki nie były łatwe - posikiwał ze strachu przy próbach zakładania szelek, a wyniesiony na spacer stał w miejscu z wybałuszonymi ze strachu oczami… to juz na szczęście historia :) Karolek czeka na spacerowe weekendy i gdyby był człowiekiem, to marzyłby o kanapie, a ponieważ jest pieskiem, to czerpie radość z każdej przyjemnej chwili, jaka mu się przydarza w życiu; o kanapie, super ludziach-przyjaciołach dla Karolka, mądrej i odpowiedzialnej adopcji marzy Ania, jego opiekunka schroniskowa, do której należy przedzwonić, jeśli chcecie się dowiedzieć o nim czegoś więcej szukamy dla Karolka spokojnego domu, który uszanuje jego bojaźliwość i okaże mu dużo czułości.
płeć: samiec
ur. ok. 2014
wielkość: mały
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariusz Anna 601 649 934
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariusz Anna
Tel. 601 649 934


Więcej zdjęć: