REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Neo (piesek)


Lusia (suczka)


Lucynka (suczka)


Czarka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Spajder, pies, 8 lat wstecz

Spajder (ID: 1596) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:57, 02.08.2017 | Aktualizacja: 02:45, 19.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSpajder


Gatunek: pies
ID: 1596
Imię: Spajder
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Spajder to wesoły, średniej wielkości (do kolana) psiak z urokliwym, zawadiacko stojącym tylko jednym uchem. Trafił do schroniska w listopadzie 2013 r. i na początku nie bardzo ufał obcym osobom. Gdy wchodziło się do boksu, poszczekiwał chowając się za budę. Jednak szybko, już przy pierwszej próbie, dał namówić się na spacer. Przy każdym kolejnym, pozytywnym kontakcie z człowiekiem zyskiwał pewność siebie i budziła się, widać, drzemiąca w nim szczenięca radość i sympatia do ludzi. Dziś Spajder jest energicznym skorym do zabawy psem. Wręcz uwielbia aportować patyk i jest bardzo skoczny. Cenne jest że, przy dynamicznym charakterze Spajder zachowuje posłuszeństwo: szybko się wycisza jeśli da się sygnał, że zabawa zakończona i ładnie chodzi na smyczy. Dobrze dogaduje się z suczką, z którą jest w boksie.
płeć - pies
wiek - ur. ok. 2009 r.
wielkość - średni/duży
kastracja - nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Dorota 506 711 157
wolontariuszka Daria 501 445 885
wolontariuszka Małgośka 608315461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: