REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Saba (suczka)


Rudy (piesek)


Uszatek (piesek)


Otello (piesek)


Agent (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Danio, pies, 2 lata wstecz

Danio (ID: 1591) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:45, 31.07.2017 | Aktualizacja: 21:24, 03.12.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaDanio


Gatunek: pies
ID: 1591
Imię: Danio
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Danio to młody, trochę jamnikowaty pies. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, a na spacerze swoją uwagę skupia na przewodniku. Odwiedzającym go w boksie wolontariuszom od razu pakuje się na kolana i domaga pieszczot.
Danio mieszka z dwoma innymi samcami i suczką, bez problemów dogadują się ze sobą, więc może zamieszkać w domu z innym psem. Prawdopodobnie zaakceptowałby też kota, ale tego nie możemy zagwarantować.
płeć: pies
ur. młody
wielkość: mały
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: