REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dolar vel Śliniak (piesek)


Brylant (piesek)


Remus (piesek)


Ara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kropek, pies, 4 lata wstecz

Kropek (ID: 1582) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:06, 19.07.2017 | Aktualizacja: 23:02, 06.09.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaKropek


Gatunek: pies
ID: 1582
Imię: Kropek
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kropek to młody, energiczny pies. Bardzo zabiega o kontakt z człowiekiem i łatwo wpada w ekscytację. Kropek jest nauczony chodzenia na smyczy, na spacerze interesują go zarówno zapachy, jak i człowiek. Jest bardzo pojętny, lubi się uczyć, a przy tym całkowicie łagodny w stosunku do człowieka. Rozemocjonowany potrafi znienacka skoczyć na człowieka z radości, ale jest to problem stosunkowo łatwy do wypracowania i oduczenia.
Na razie szczeka na mijane w lesie inne psy i siedzi sam w boksie, ale nie wykluczamy dogadania się z innym psem w domu (ale koniecznie trzeba przyjechać ze swoim psem na spacer zapoznawczy). Kropek zostawiony w boksie sam zaczyna szczekać i wyć. W schronisku ma porządny kontakt z człowiekiem tylko w weekend, na spacerze. Widać, że bardzo go potrzebuje. Mamy nadzieję, że wycie w boksie nie oznacza, że psiak będzie miał objawy lęku separacyjnego w domu, ale potencjalny nowy opiekun musi być ubezpieczony także na tę ewentualność. Jednak idealny dla Kropka byłby dom, w którym nie musiałby zostawać sam zbyt długo.
płeć: pies
ur. ok. 2013
wielkość: średni
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 501 445 885
wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: