REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Gracja (suczka)


Dora (suczka)


Zorka (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Elza, suka, 12 lat wstecz

Elza (ID: 1521) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:21, 05.05.2017 | Aktualizacja: 00:30, 11.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaElza


Gatunek: pies
ID: 1521
Imię: Elza
Płeć: suczka
Wiek: 12 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1521

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Był listopad roku 2008. Właśnie wtedy trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt kolejny śliczny ale niechciany szczeniak. To była ELZA. I do dzisiaj jest niechcianym bezdomnym psem. Przez lata trudno było ją dostrzec, bo unikała ludzkiego wzroku. Wolontariuszy jedynie podglądała schowana w kąciku między budą a murem. Z czasem zaczęła coraz częściej wyglądać na świat. A to po smakołyka, a to poszczekać na psy. Bo wobec psów, szczególnie tych po drugiej stronie krat jest niezwykle śmiała. Czego nadal nie można powiedzieć o jej relacjach z ludźmi. Wciąż jest nieufna. Na szczęście psie rarytasy czynią cuda i nawet Elzę ostatnio udaje się głaskać.
Elza mieszka w sektorze B. Dzieli boks z Wolfem - jak ona - wychowanym w schronisku. Codzienną monotonię sami sobie urozmaicają wszczynając niekoniecznie serdeczne dyskusje z innymi psami. Ale wystarczy zorganizować im zabawy węchowe albo zajęcia mentalne, koniecznie smakowicie nagradzane, żeby obudzić w nich dziecięcy entuzjazm i ciekawość :) Do czego zachęcamy każdego, kto chciałby poznać piękną Elzę :)
płeć: sunia
ur. w 2008 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak
kontakt:
wolontariuszka Ania: 698 307 526, clio255@wp.pl
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ania
Tel. 698 307 526
e-mail: clio255@wp.pl


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Elza ma numer identyfikacyjny 1521


Więcej zdjęć: