REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zorka (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)


Gracja (suczka)


Dora (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Berta, suka, 13 lat wstecz

Berta (ID: 1478) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 21:05, 04.04.2017 | Aktualizacja: 00:31, 11.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaBerta


Gatunek: pies
ID: 1478
Imię: Berta
Płeć: suczka
Wiek: 13 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1478

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Jak to mawiał kiedyś jeden z wolontariuszy: życie dotychczas miała "do bani". Pasmo smutków, lęków, frustracji... A my marzymy o Lepszym Życiu dla Berty. Czy to możliwe? Jasne! Choć niełatwe, bo Berta to suczka pełna lęków. Niezastąpione zrozumienie, cierpliwość, czas i pokora mogą być magiczną dróżką, po której pewnego dnia Berta przyniesie nam swoją ciekawość, ufność. Najbliższymi jej istotami dotychczas były psy, z którymi przyszło jej dzielić wspólną przestrzeń schroniskowych boksów. Bardzo źle znosiła chwile, gdy zostawała sama podczas spaceru współlokatora. Obecnie mieszka z Cypiskiem, który nie opuszcza Berty. Tak jak Berta, również on nie chadza na spacery. Musimy jednak przyznać, że suczka robi maleńkie postępy w nauce. Pozwala na założenie szelek, przypięcie smyczy i potrafi zdobyć się na odwagę, by wyjść za furtkę schroniska :) Do dalszych wycieczek jeszcze nie nabrała odwagi. Ale warto z Bertą kontynuować naukę! Naprawdę warto!
Berta trafiła do schroniska we wrześniu 2008r. Miewała różnych współlokatorów. Ale wydaje się, że nigdy nie zaznała autentycznego poczucia bezpieczeństwa. Chcesz odmienić los Berty? Skontaktuj się z wolontariuszami.
kontakt wolontariuszka
Ania: clio255@wp.pl/ 698 307 526
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl
płeć: sunia
wielkość: średnia
ur. ok. 2007 r.
kastracja: tak

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ania
Tel. 698 307 526
e-mail: clio255@wp.pl


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Berta ma numer identyfikacyjny 1478


Więcej zdjęć: