REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Lucynka (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gabrysia, suka, 2 lata wstecz

Gabrysia (ID: 145) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 17:13, 20.01.2012 | Aktualizacja: 14:27, 04.02.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyGabrysia


Gatunek: pies
ID: 145
Imię: Gabrysia
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
GABRYSIA – to ok. 1.5 roczna sunia, która jest w schronisku od 2 miesięcy. Początkowo bardzo wystraszona, siedziała w swojej budzie, prawie nie wyściubiając z niej noska. Prezentowała postawę wskazującą na obawę wobec ludzi. Ciągle się kuliła, jakby chciała powiedzieć – nic mi nie rób, przecież mnie tu wcale nie ma. Przemieszczała się po boksie z ogonem pod brzuchem.. Ale na szczęście ten etap już za nią.

Z czasem rodziła się w niej ciekawość, kiedy widziała życzliwą jej osobę po drugiej stronie krat, podchodziła powąchać wyciągniętą w jej kierunku dłoń, brała z niej smakołyki, ale nadal wszystko bez łapczywości, tylko z takim jakby.. niedowierzaniem – naprawdę to dla mnie? W miarę upływu czasu, otwierała się na człowieka, coraz bardziej ciekawa, coraz częściej i bliżej nosek przy kracie... A potem już sama do siebie wołała, widząc że się kieruje kroki w stronę rzędu boksów, na końcu których mieszkała. Do mnie też! Do mnie też przyjdź!

Na spacerze grzeczna. Zainteresowana zarówno lasem, ale i człowiekiem. Połączenie pierzynki ze śniegu i dotyk ludzkich rąk bardzo jej odpowiadał. :) Tarzaniom i turlaniom nie było końca. Wreszcie brzucho do góry, wreszcie można poszaleć. :)

GABRYSIA obecnie mieszka w sektorze D w boksie nr 1. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, dzwoń, pisz, pytaj, odwiedź nas! - opowiemy Ci o niej, pójdziemy na spacer, zapoznamy.
Więcej zdjęć: