REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Lucynka (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kartofel, pies, 7 lat wstecz

Kartofel (ID: 144) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:34, 15.01.2012 | Aktualizacja: 08:21, 22.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyKartofel


Gatunek: pies
ID: 144
Imię: Kartofel
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kartofel przebywa w schronisku mniej więcej od połowy zeszłego roku (2011).
Jest jednym z psów mieszkających w biurze.

To śmieszny mały piesek o zabawnym imieniu i wyglądzie. Kartofel sprawia wrażenie zniesmaczonego i zdegustowanego wszystkim, co się dookoła niego dzieje. Przez cały czas ma nadąsaną i niezadowoloną minę, nic mu się nie podoba, wszystko jest źle i ciągle nie po kartoflowej myśli..

Pasją Kartofla jest jedzenie. On musi być wszędzie, wszystko musi zobaczyć, wybadać i sprawdzić czy przypadkiem nie chodzi o jedzenie. Nasz bohater dzięki temu nie ominie żadnego dokarmiania. Jeszcze się nie zdarzyło, by Kartofel przegapił swoją kolejkę po smakołyka. Często go można spotkac na kolejnym obchodzie schronowych misek.

Mimo swojego zadziornego charakteru i niezależnej natury czasami Kartofel usiądzie naprzeciwko człowieka, posłucha co się do niego mówi, da buziaka w nos:) On już taki jest. Nie jest wylewny w okazywaniu uczuć. Wydaje mu się, że jest najważniejszym psem w całym schronisku i on nie będzie biegał i się prosił o chwilę uwagi. Spragnieni jego towarzystwa muszą się osobiście pofatygować do Kartofla;)

Biorąc pod uwagę, że ego Kartofla dziesięciokrotnie przewyższa jego wzrost, całokształt tworzy naprawdę komicznego pieska, który być może próbuje tylko nadrabiać dobrą miną do złej gry.
Bardzo potrzebuje domu i czeka na opiekunów, którzy przerwą schroniskową monotonię życia Kartofla.


Inne:
foto: Wolontariuszka DorotaWięcej zdjęć: