REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Reksia (suczka)


Misio vel Rumcajs (piesek)


Lawa (suczka)


Otis (piesek)


Węgielek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mauzer, pies, 9 lat wstecz

Mauzer (ID: 1342) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:30, 28.09.2016 | Aktualizacja: 20:56, 30.08.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaMauzer


Gatunek: pies
ID: 1342
Imię: Mauzer
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mauzer to starszy psiak. Jest spokojny, na spacerach nie ciągnie na smyczy. Zdarza mu się zbuntować na spacerze, położyć się i zrobić przymusowy odpoczynek. Prawdopodobnie przed trafieniem do schroniska nie wiedział co to smycz i szelki, ale dość szybko oswoił się z nimi i polubił spacery.
Mauzer jest łagodny w stosunku do innych psów, bardzo dobrze dogaduje się z suczką, z którą mieszka w boksie, chociaż bywa zazdrosny o pieszczoty.
Ten spokojny psiak dobrze odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Ze względu na charakter nie nadaje się na psa stróżującego.

ur. ok. 2007
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/Więcej zdjęć: