REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Czarka (suczka)


Mika (suczka)


Lucynka (suczka)


Lusia (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Dion, pies, 3 lata wstecz

Dion (ID: 1258) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:28, 03.07.2016 | Aktualizacja: 22:57, 05.07.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaDion


Gatunek: pies
ID: 1258
Imię: Dion
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1258

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
DION złocisty :)

Dion to pies nietuzinkowy. Jego patron Dionizos, to bóg płodności, dzikiej natury, winnej latorośli i wina. Dobre skojarzenia? Super, a będzie tylko lepiej! Dion, to słonecznie ruda sierść, migdałowe bystre oczy i lekko kapryśny charakter. Jak kocha, to na zabój; bywa, że też dość ostentacyjnie nie lubi.. dlaczego? to pewnie doświadczenia sprzed etapu schroniska, kto wie, co się wówczas działo... Trafił do nas z Kobyłki, nie był wówczas w najlepszym stanie; długo leczyliśmy chorobę jelit, ale w tym czasie zyskiwaliśmy także jego zaufanie, bo skoro człowiek przykrywa kocykiem przy podawaniu chłodnej kroplówki, to chyba nie jest taki zły?...
Dzisiaj Dion jest uosobieniem zdrowia i energii, jak na młodego psa przystało (+/-3 lata). Uwielbia las, żwacze wołowe oraz gmyranie po brzuchu i polikach. Jest elegantem - usiądzie, jeśli usłyszy komendę „piękny siad”, zwykłym „siadem” będzie mniej zainteresowany :) Będzie wspaniałym kompanem dla aktywnych ludzi, którzy potrafią docenić jego poczucie niezależności, ale jako doświadczeni psiarze zasłużą na jego zaufanie. Dion potrafi pokochać.
Nie znamy jego stosunku do dzieci i do kotów; nie mieliśmy okazji, aby to przetestować. Na spacerach zachęca napotkanych psich towarzyszy do zabawy - samice i samców. Duży nie jest, w sam raz na kanapę, jakieś 15 kg szczęścia. Myślisz, że to cudo może wprowadzić nową jakość w Twoje życie, a Ty jesteś w stanie zagwarantować mu fantastyczny los? Zadzwoń! wolontariuszka Ania, kochająca Diona bezwarunkowo, nie będzie bezkrytyczna w stosunku do Ciebie, ale to wszystko w trosce o dobro Diona i o Waszą wspólną szczęśliwą przyszłość :) Daj sobie szanse ;)

płeć: pies
ur.ok. ?
wielkość: średni
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariusz Ania 601 649 934
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariusz Ania
Tel. 601 649 934


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Dion ma numer identyfikacyjny 1258


Więcej zdjęć: