REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Czarka (suczka)


Mika (suczka)


Lusia (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Zefir, pies, 2 lata wstecz

Zefir (ID: 1254) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:06, 29.06.2016 | Aktualizacja: 22:33, 07.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaZefir


Gatunek: pies
ID: 1254
Imię: Zefir
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Zefir zwany też Puchatkiem to śliczny młody pies. Zefir jednak nie zachowuje się jak typowy młodziak nie znamy jego historii ale można sądzić, że jego dotychczasowe życie nie było łatwe, w schronisku na nowo uczy się zaufa człowiekowi. Zefir jest nieufny i lękliwy w stosunku do nieznanych osób ale do osób, które już zna zaczyna się otwierać. Zefir świetnie dogaduje się z innym psem, który od niedawna przebywa w schronisku, psi towarzysz jest dla Zefira ogromnym wsparciem na spacerach. Początkowo na pierwszym spacerze Zefir miotał się i próbował schować pod psiego przewodnika. Obecnie Zefir uczy się chodzić na smyczy i jest spacery zaczynają sprawiać mu przyjemność. Zefir nie przejawia agresji do innych psów, dlatego dobrze by było aby trafił do domu gdzie będzie miał psie towarzystwo i wsparcie. Szukamy odpowiedzialnego domu, który cierpliwie pozwoli Zefirowi otworzyć się i pokochać opiekunów.

płeć: pies
ur. ok. 2014/2015
wielkość: mały/średni
kastracja: b.d

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariusz Kasia 691 537 446
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Adres:
ul. Strużańska 15
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: