REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Neo (piesek)


Czarka (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Duduś, pies, 6 lat wstecz

Duduś (ID: 1253) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:59, 26.06.2016 | Aktualizacja: 22:14, 16.12.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaDuduś


Gatunek: pies
ID: 1253
Imię: Duduś
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
DUDUŚ sympatyczny pies!

DUDUŚ to przesympatyczny, bardzo radosny, przyjazny i entuzjastyczny piesek spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest młody, ma około 5-6 lat i w przeciwieństwie do wielu mieszkańców jego sektora jest w pełni gotowy, aby pójść do domu.
Jego czarne futerko z białym krawatem jest bardzo eleganckie, a po wizycie u psiego fryzjera będzie wyglądało jeszcze szykowniej.
W warunkach schroniskowych Duduś może wydawać się niepozornym pieskiem, ale każdy kto da mu trochę czasu i pozna go bliżej jest nim oczarowany. Duduś swoją inteligencją Border Collie zawrócił w głowie niejednej wolontariuszce. Uczy się bardzo szybko, jest wpatrzony w człowieka i na każde jego mrugnięcie okiem reaguje pięknym siadem - na pewno zrobi duże wrażenie na kursie psiego posłuszeństwa.
Jest też pieskiem ugodowym, potrafi dogadać się z innymi czworonogami, nawet jeśli na początku znajomości drugi pies próbuje go zdominować.
Niezwykle kontaktowy Duduś cały czas stara się być obok człowieka, utrzymuje kontakt wzrokowy, na smyczy nie ciągnie, czasem tylko radośnie podbiegnie kawałeczek. Po całym tygodniu czekania w boksie na wymarzony spacer, przy powitaniu może być dość energetyczny, jednak szybko się wycisza i bardzo grzecznie maszeruje koło człowieka.

Duduś w skrócie to niezwykle sympatyczny pieszczoch, którego bardzo polecamy adoptującym. Mieszka w schronisku już długo - od 2012 roku. Za długo, zapewne dlatego, że jego sektor mieści się w głębi schroniska, gdzie rzadko zaglądają odwiedzający.
Z niecierpliwością czekamy więc na osobę, którą Duduś obdarzy wielką miłością i uwielbieniem.
Film z udziałem Dudusia: https://www.youtube.com/watch?v=5r1vfjCNZ3Ipłeć: pies
ur. ok. 2010 r.
wielkość: średni
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Ania: clio255@wp.pl tel. 698 307 526


Inne:
Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: