REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pusia (suczka)


Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Kubuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Golubek, pies, 1 rok wstecz

Golubek (ID: 1252) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:50, 21.06.2016 | Aktualizacja: 23:42, 16.08.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaGolubek


Gatunek: pies
ID: 1252
Imię: Golubek
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
GOLUBEK uciekinier z łańcucha czy porzucony?

Gulubek stanął na naszej drodze. Dosłownie. W okolicach Goniądza biegał miedzy samochodami: chudy, słaniający się z wytartą sierścią na szyi (jak od ciasnej obroży). Początkowo dość warkotliwie odpowiadał na nasze próby bliższych znajomości. Ale parówki szybko i skutecznie przełamały lody :)
I tak Golubek ochoczo wsiadł do samochodu, po spokojnej podróży trafił do Legwet - Lecznica Weterynaryjna. W ostatniej chwili - okazało się bowiem, że jego żołądek i jelita są przepełnione kośćmi i innymi "śmieciami", pies nie jest się w stanie załatwić, krwawi z jelita grubego! Tylko właściwa reakcja lekarzy uratowała mu życie!.
A teraz my prosimy Was o dom dla niego, tymczasowy lub stały, gdyż jego czas w lecznicy dobiega końca :(
po prawie tygodniu wiemy, że jest świetnym psem: ma około roku, zna podstawowe komendy, utrzymuje czystość i nie jest hałaśliwy. Do tego pozytywnie nastawiony do ludzi i spotykanych w lecznicy zwierząt.

płeć: pies
ur. 04.2015
wielkość: średni
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgoska 608 315 461
wolontariusz Krzysztof 609 105 436


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: