REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lola -grzecznościowe (suczka)


Zorka (suczka)


Gracja (suczka)


Dora (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Roni, pies, 6 lat wstecz

Roni (ID: 1246) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:48, 16.06.2016 | Aktualizacja: 21:57, 09.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaRoni


Gatunek: pies
ID: 1246
Imię: Roni
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
RONI vel ROSZEK - spokojny olbrzym w typie kaukaza

Roni przybył do nas ze schroniska w Kutnie.
Jest dużym, energicznym i wesołym psem, przyjaznym w stosunku do ludzi . Sporo już przeżył choć ma zaledwie kilka lat. Tułaczkę , pobyt w schronisku w Kutnie, przeprowadzkę do naszego schroniska, poważną operację na skutek skrętu żołądka, który był pełen niestrawionych resztek w tym nawet liści, które widocznie Roni jadł chcąc zaspokoić głód – to spowodowało prawdopodobnie skręt.
To już za nim. Teraz szukamy dla Roniego dobrego domu. Najlepiej z podwórkiem. To czego Roni potrzebuje to teren do biegania, ciepła buda i serdeczny kontakt z człowiekiem. Roni lubi się bawić ale również potrafi pilnować swojego terenu a jego wygląd nie zachęca do przekraczania bramy bez zaproszenia

płeć: pies
ur. ok. 2010
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
Ania 603 762 594
Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: