REKLAMA





Promowane ADOPCJE

Funia (suczka)


Ozi (piesek)


Ari (suczka)


Dolar vel Śliniak (piesek)


Aron (piesek)





stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dino, pies, 8 lat wstecz

Dino (ID: 1240) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:33, 08.06.2016 | Aktualizacja: 18:40, 10.12.2017
Ogłoszenie dodane przez: daria



Dino


Gatunek: pies
ID: 1240
Imię: Dino
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Historię DINO poznaliśmy w schronisku z relacji pracowników...
To prawdopodobnie jeden z tysięcy koszmarów, które dzieją się wokół nas pod osłoną fałszywej dyskrecji, tolerowania krzywdy...
Z opowieści wynika, że Dino był zamykany i głodzony w ciemnej komórce. Do schroniska trafił kilka lat temu. Przeraźliwie chudy i w ogóle nie zainteresowany niemal żadnym kontaktem z ludźmi.
Czas płynął ... i dzisiaj dzięki pracy wolontariuszy Dino można zobaczyć już tylko wesołego i uśmiechniętego. Całym sobą pokazuje swoją wielką radość z odwiedzin wolontariuszy. Za każdą chwilę uwagi odwdzięcza się eksplozją spontanicznego entuzjazmu. Dino uwielbia leśne spacery z wolontariuszami. Biega wtedy wesoło, podskakuje, wącha. To cudowny pies, który zasługuje na super dom! I takiego domu właśnie dla niego szukamy :)

płeć: pies
ur. ok. 2008 r.
wielkość: średni
kastracja: tak


Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 691 537 446
wolontariuszka Daria 608 388 650


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.



Więcej zdjęć: