REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kubuś (piesek)


Pusia (suczka)


Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bred, pies, 4 lata wstecz

Bred (ID: 1203) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:27, 04.05.2016 | Aktualizacja: 19:46, 22.10.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaBred


Gatunek: pies
ID: 1203
Imię: Bred
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
BRED w DT

Bred to dość młody piesek, który trafił do schroniska z chorą łapką - nie obciążał jej. Wymagana jest operacja. Na szczęście maluch znalazł dom tymczasowy, który zaopiekuje się nim w tym trudnym czasie.
Bred dogaduje się większością innych psów, prawdopodobnie zaakceptowałby koty oraz dzieci. Zachowuje czystość w domu. Jest wesoły, chociaż nieco nieśmiały.

Aktualizacja 27.03.2016
Bred jest już po operacji, czeka go rehabilitacja. W domu tymczasowym "rozruszał się", przestał być nieśmiały. To prawdziwie miejski pies ;)

płeć: samiec
ur. ok. 2012
wielkość: mały/ średni
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: