REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Aron (piesek)


Ozi (piesek)


Dolar vel Śliniak (piesek)


Ari (suczka)


Funia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Hank, pies, 3 lata wstecz

Hank (ID: 1195) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:14, 25.04.2016 | Aktualizacja: 20:20, 11.08.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaHank


Gatunek: pies
ID: 1195
Imię: Hank
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
HANK
Na początku cechowała go nieśmiałość ale i ciekawość do odwiedzających. Nieśmiałość może wynikać z lęków z przeszłości, jak też z otaczającej go rzeczywistości schroniska, w której się znalazł.
Hank dla przyjaciół Heniek to niewielki pies, w typie ''przegubowca''- łapki króciutkie, tułów długi. W kontaktach z ludźmi nie jest wylewny, ale też cieszy się z odwiedzin i lubi być głaskany. W stosunku do suni, z którą mieszka jest uległy. Dalsze spostrzeżenia już wkrótce! ;)

płeć: pies
ur. 2013-2014
wielkość: nieduży
kastracja: info wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania clio255@wp.pl 698 307 526
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: