REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Ari (suczka)


Ozi (piesek)


Dolar vel Śliniak (piesek)


Funia (suczka)


Aron (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Zoja, suka, 3 lata wstecz

Zoja (ID: 1188) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:50, 15.04.2016 | Aktualizacja: 22:45, 09.05.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaZoja


Gatunek: pies
ID: 1188
Imię: Zoja
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
ZOJA wróciła z adopcji! Szuka domu.

Zojka to około 3-4 letnia duża, smukła i żywiołowa sunia. Zoja jest wysterylizowana, łagodna i ciekawska świata. Jest odrobinę nieśmiała lecz z wielką starannością uczy się życia :).
Każdego dnia poznaje nowości: zabawa z kolegą lub koleżanką, dźwięki ulicy, a przede wszystkim człowiek, jego głos, dotyk ręki... To może być przyjemne, jeśli tylko trafi na człowieka chcącego odkrywać z nią świat, któremu zaufa i w którego uwierzy.
Zoja może zamieszkać w domu, potrafi utrzymać czystość. Jeśli dom z ogrodem, to ekstra, ale z uwagą człowieka, z jego stałą obecnością.
Zojka nie musi być psim jedynakiem, ze stonowanym rezydentem spokojnie się porozumie. Jest przyjaźnie nastawiona do psów i suczek. W znanym jej otoczeniu bardzo chce się bawić, nalega i zachęca towarzysza do psich igraszek :). Nie miała do tego wiele okazji, ale liczy na uśmiech losu, łut szczęścia. Czeka na opiekuna, który się w niej zakocha.

płeć: suczka
ur. ok. 2013
wielkość: duża
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 604 504 349
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: