REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Ozi (piesek)


Aron (piesek)


Dolar vel Śliniak (piesek)


Ari (suczka)


Funia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Zigi, pies, 2 lata wstecz

Zigi (ID: 1135) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:47, 26.01.2016 | Aktualizacja: 23:11, 04.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaZigi


Gatunek: pies
ID: 1135
Imię: Zigi
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Zygi jest urokliwym, młodym rudzielcem, niewielkich gabarytów. Już z daleka cieszy się na widok ludzi skacząc radośnie do krat boksu. Jest bardzo łagodnym pieskiem, widok szelek i smyczy lekko go onieśmiela, jednak potulnie pozwala się ubrać opiekunom. Zygi pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, stara się być blisko człowieka. Wobec psów i suczek jest raczej łagodny. Będzie wspaniałym przyjacielem zarówno rodziny z dziećmi, jak i ludzi nieco starszych, szukających spokojnego pieska.

Płeć: pies
ur.ok. 2013-2014
Wielkość: mały
Kastracja: b.d.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: