REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dolar vel Śliniak (piesek)


Ari (suczka)


Ozi (piesek)


Funia (suczka)


Aron (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Istan, pies, 2 lata wstecz

Istan (ID: 1132) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:19, 25.01.2016 | Aktualizacja: 14:00, 21.03.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaIstan


Gatunek: pies
ID: 1132
Imię: Istan
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
ISTAN

To inteligentny i energiczny młodzieniec. Może mieć ok 1.5 roku- maksymalnie 2 lata. Chłopak niezwykle przystojny, no i ta biel torsu i skarpet;) Jest radosny i lubi zabawy z innymi psami. Toleruje zarówno psy jak suczki, o ile są pozytywnie do niego nastawione. Raczej unika konfliktów. Przyjaźnie nastawiony do ludzi. Lubi pieszczoty i zabawy. Potrafi sam się o nie dopominać:) Czasem jednak potrafi się zapomnieć w zabawie, wtedy podszczypuje zębami. Lecz to można skorygować odpowiednio go wychowując, jest młody i chętny do nauki. Istan to taka kolorowa psia iskierka radości;)

płeć: samiec
ur. ok. 2015
wielkość: średni
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka: Ania clio255@wp.pl 698 307 526
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: