REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Lucynka (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gargamel, pies, 6 lat wstecz

Gargamel (ID: 1116) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:01, 28.12.2015 | Aktualizacja: 21:25, 17.09.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaGargamel


Gatunek: pies
ID: 1116
Imię: Gargamel
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
GARGAMEL

Wychowanek schroniska. Dorastał w nim w okresie kiedy niewielu wolontariuszy zapuszczało się do schronisk. Jego smutek i nieufność to skutek braku kontaktu z człowiekiem. Ale na szczęście to się zmienia. Od ok. roku Gargamel regularnie i bardzo chętnie wychodzi na spacery. Na pewno jego postępy byłyby bardziej widoczne gdyby miał swój dom i swojego człowieka na co dzień a nie tylko w weekendy. Gargamel jest psem łagodnym dla ludzi ale trochę nerwowym w stosunku do psów. Boi się ich więc nadrabia miną obszczekując je.

płeć: pies
ur. ok. 2009 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt dla osób, które chciałyby podarować Gargamelowi swoje zrozumienie, cierpliwość i czas: wolontariuszka Anka - arutkowsk@o2.pl, 603 762 594


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.Nie wydajemy psów na łańcuch!Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Adres:

ul. Strużańska 15

Józefów

05-119 LegionowoWięcej zdjęć: