REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Kubuś (piesek)


Zara (suczka)


Pusia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Księżniczka, suka, 2 lata wstecz

Księżniczka (ID: 1110) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:12, 12.12.2015 | Aktualizacja: 21:36, 04.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaKsiężniczka


Gatunek: pies
ID: 1110
Imię: Księżniczka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Księżniczka - to sunia ok. 2/3 letnia w typie owczarka środkowoazjatyckiego. Jest urocza i swoim zachowaniem potrafi przekonać do siebie każdego, nawet tych którzy boją się dużych psów :) Sunia do niedawna miała dom, rodzinę.. niestety los sprawił, że znalazła się w schronisku które kiepsko znosi... Wyje i z dnia na dzień robi się coraz bardziej smutna i apatyczna :/ Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem!
Na spacerach pięknie chodzi przy nodze, na zawołanie podchodzi i nadstawia głowę do czochrania :) Stosunek do innych psów jest nam jeszcze nie znany ale będziemy to sprawdzać, na spacerze nie wykazuje do nich agresji ani nie ciągnie w ich stronę tak więc mimo jej gabarytów nie ma problemu z utrzymaniem smyczy w ręku :D
Spokojnie może zamieszkać w ocieplonej budzie ale nie może być psem pozostawionym samym sobie, Ona musi mieć kontakt z człowiekiem i regularne spacery.

płeć: suczka
ur. ok. 2013
wielkość: duża
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 721 530 432
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: