REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zara (suczka)


Salma (suczka)


Greta (suczka)


Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bianka, suka, 8 lat wstecz

Bianka (ID: 1107) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:54, 10.12.2015 | Aktualizacja: 23:00, 29.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaBianka


Gatunek: pies
ID: 1107
Imię: Bianka
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bianka to wyjątkowa psia dama, której uroda chwyta za serce. Przypominająca kudłatą owieczkę sunia jest bardzo łagodna, ale przez całe lata była psem bezdomnym - nie podchodziła do nikogo, trzymała dystans. Nadal nie przepada za dotykiem i bliskością człowieka - potrzebuje czasu, żeby się oswoić. Dopiero uczy się spacerować na smyczy.
Jest starszym psem średniej wielkości, waży około 20 kg, ale powinna jeszcze przytyć. Była w ciężkim stanie (ropomacicze, niedożywienie, dziesiątki kleszczy), ale dzięki dobrej woli i pomocy wielu osób ze wszystkim sobie poradziła.
Szuka domu, w którym znajdzie ciepło, spokój i cierpliwość. Zdecydowanie lepiej będzie się czuła, jeśli będzie miała zapewnione towarzystwo innego łagodnego psa.

szczegóły na wydarzeniu Bianki https://www.facebook.com/events/550106011813559/

płeć: suczka
ur. ok. 2007
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 602 480 703, daria_szy@tlen.pl
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: