REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Mika (suczka)


Lucynka (suczka)


Czarka (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Młodi, pies, 4 lata wstecz

Młodi (ID: 1104) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:49, 08.12.2015 | Aktualizacja: 21:34, 29.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaMłodi


Gatunek: pies
ID: 1104
Imię: Młodi
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Młodi to czteroletni, dość duży psiak, który trafił do schroniska w Józefowie koło Legionowa w lutym 2013. Z racji swojej krępej budowy ciała, został swego czasu pieszczotliwie nazwany przez wolontariuszy ‘’łaciatą krową’’. Ale niech nikogo nie zwiodą jego gabaryty: to bardzo energiczny, uwielbiający spacery i aktywność fizyczną pies. Młodi jest też bardzo posłuszny i inteligentny- lubi zabawy sprawnościowe, chętnie się uczy. Jeśli ktoś zechce poświęcić mu czas i uwagę, zyska w nim nie tylko wiernego, ale i mądrego towarzysza. Bo mimo tego, że ludzie nie raz go zawiedli, ten pies wciąż przejawia młodzieńczy wręcz entuzjazm. Bardzo potrzebuje kontaktu i bliskości, jest w człowieka wręcz wpatrzony. Wierzymy, że u boku doświadczonego opiekuna będzie wspaniałym kompanem na całe życie. Psiak jest wykastrowany, łagodny i nie przejawia agresji w stosunku do innych psów i suczek. Jego najlepszym kumplem w schronisku jest amstaf, z którym chętnie wychodzi na spacery. Na smyczy Młodi nie ciągnie, nie szarpie, ładnie idzie koło nogi ciągle zerkając, czy człowiek jest wystarczająco blisko. Mógłby mieszkać zarówno w mieszkaniu, jak i w domu, pod warunkiem, że miałby dużo kontaktów ze swoimi opiekunami. Bo Młodi żyje po to, by być wśród ludzi, którzy go będą kochać.

Młodi na żywo: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vgbZoIQbZDs

płeć: pies
ur. ok. 2012
wielkość: duży
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Daria: 608 388 650
Wolontariuszka Ola 601 351 359
Wolontariuszka Kasia: 603 656 400


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: