REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zara (suczka)


Salma (suczka)


Kubuś (piesek)


Pusia (suczka)


Greta (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mati, pies, 2 lata wstecz

Mati (ID: 1090) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:52, 19.11.2015 | Aktualizacja: 19:06, 01.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaMati


Gatunek: pies
ID: 1090
Imię: Mati
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
MATI - klapnięte uszko ma!

Mały, czarny, z klapniętym uszkiem – to właśnie Mati. Jest dziarskim pieskiem i mimo swoich niedużych rozmiarów ma dość zdecydowany charakterek. Nie wszystkie psy i suczki toleruje, na niektóre groźnie warczy, potrafi być dominujący. Do nowych osób na początku podchodzi trochę nieufnie, kiedy jednak lepiej się go pozna, wychodzi na jaw jego towarzyska i wesoła natura. Mati uwielbia spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy, słucha poleceń opiekuna. Lubi głaskanie i bacznie przygląda się, gdy coś mu się tłumaczy lub gdy się do niego po prostu mówi. Wiemy, że jest nauczony życia w domu, zachowuje czystość (po przybyciu do schroniska przez długi czas nie chciał załatwiać się w boksie). Maluch szuka kochającego domu, najlepiej takiego, w którym opiekun poświęci mu całą swoją uwagę i w którym nie będzie musiał rywalizować z innymi zwierzętami. Jeśli w domu miałyby być inne psy, potrzebne było spotkanie zapoznawcze, by stwierdzić, czy jest szansa na dogadanie się zwierzaków.

płeć: pies
ur. ok. 2013
wielkość: mały
kastracja: nie

kontakt:
wolontariuszka Zuza 660 262 988
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Przed przyjazdem do schroniska prosimy o kontakt z wolontariuszem "prowadzącym" psa.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: