REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Neo (piesek)


Czarka (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - GUCIO, pies, 3 miesiące wstecz

GUCIO (ID: 1061) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:15, 29.09.2015 | Aktualizacja: 18:36, 03.10.2015
Ogłoszenie dodane przez: izaGUCIO


Gatunek: pies
ID: 1061
Imię: GUCIO
Płeć: piesek
Wiek: 3 miesiące

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gucio ok. 2-3 m-czny jamnikowaty kundelek szuka fajnego domu. Jest odważny, wesoły i pewny siebie. Docelowo wyrosnie na niedużego pieska.

Kontakt w sprawie adopcji
Kontakt: 508-373-398

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Powtarzamy wszystkim chętnym adoptować szczeniaki, że w wieku ok. 6-8 m-cy szczeniak zaczyna dojrzewać i wchodzi w paromiesięczny okres rebelii, tak jak człowiek-nastolatek. Trzeba to przetrwać, być konsekwentnym, nie odpuszczać, tylko wychowywać. Nie zawsze jest to łatwe, bo oto nasze ukochane psiątko przestaje się słuchać, człowiek się frustruje, zamiast zrozumieć, że to hormony buzują i trzeba przeczekać ten czas...
Więcej zdjęć: