REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Suri (suczka)


Rysiek (piesek)


Gumiś (piesek)


Fruzia (suczka)


Tosia vel Anastazja (suczka)

stat4u

PodziękowaniaPragniemy serdecznie podziękować naszym Darczyńcom:
Grupie MCX: MCX Sp. z o.o. MCX Pro Sp. z o.o. MCX Serwis Sp.k. MCX Systems Sp. z o.o.
Ediko Sp. z o.o.
Grupy Energetycznej: Wind Service Sp. z o.o. Wind Service Dystrybucja Sp. z o.o. Enerco Sp. k.
Polskiej Grupie Biogazowej
Fundacji REO
za bezcenną pomoc na rzecz bezdomnych psów i kotów pozostających pod opieką Fundacji: "Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie"
 Pragniemy serdecznie podziękować Szkole Języków Obcych Benefit i jej uczniom za 5 ogromniastych worków
z nakrętkami!


 I etap akcji zakończony, ale następny już trwa.
Serdecznie zachęcamy do zbierania nakrętek!


  

17 czerwca nasze schronisko gościło wielu gości. Tego dnia odwiedzili nas wolontariusze z Siemens oraz Samorząd Studencki Szkoły Głównej Służby Pożarniczej!
Wolontariusze z firmy SIEMENS w ramach projektu wolontariackiego zakupili dla naszych podopiecznych profilaktyke antykleszczową, akcesoria spacerowe (smycze, szelki, obroże) oraz mnóstwo przepysznych smakołyków.

Studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z ogromnym zaangażowaniem pomagali w pracach remontowo-gospodarczych na terenie schroniska: malowali boksy, wyrównywali teren pod trawnik w sektorze B, gdzie mieszka wielu nieufniaków marzących o odrobinie zieleni pod łapami.
Później wszyscy raźno maszerowali do lasu na spacery z naszymi psiakami. To był świetny dzień! 
My i nasze psiaki ogromnie Wam dziękujemy! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać w schronisku :)


 

 
  Serdeczne podziękowania dla Wolontariuszy z firmy T-mobile!

Wolontariusze z firmy T-mobile – byli z nami od kwietnia do września 2015 roku – pomagali w opiece nad psami, remontowali boksy a na pożegnanie podarowali mieszkańcom schroniska prezent – wypasiony mikroskop, który umożliwi badanie próbek na miejscu w schronisku. Dziękujemy bardzo za Waszą pomoc Kochani w imieniu swoim i dyrekcji schroniska ale przede wszystkim w imieniu psiaków, które na pewno jeszcze nie raz okażą Wam swoją wdzięczność bo mamy nadzieję, że nie opuścicie schroniska wraz z zakończeniem programu i będziecie z nami nadal. DZIĘKUJEMY!
Projekt Wolontariacki "Łapy, Łapy, Cztery Łapy"

 


 
Serdeczne Podziękowania dla FILON Przychodnia Weterynaryjna http://www.weterynarzderby.pl/  za niezwykle udaną zbiórkę dla naszych Zwierzaków.
 W dniu 20 listopada 2014 dostaliśmy: około 100 kg mokrej karmy i około 100 kg suchej karmy (w tym makaron i ryż), mnóstwo ręczników, zabawek, dywanów itp. Dzięki Wam za WIelkie Serce dla naszych Bezdomniaków !Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Podziękowania