REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Katrina (suczka)


Nela (suczka)


Szafirek (piesek)


Melon (piesek)


Beethoven (piesek)

stat4u

Ogłoszenia grzecznościowe
Zaginął pies, suczka, wabi się Mili.
Proszę o pomoc w odnalezieniu...

Dnia 19.09.2017 koło godziny 18 przy ul. Piłsudskiego w Cegłowie zaginęła suczka "Mili". Nieduża, rasy pinczer, bywa nieufna, miała na sobie 2 obróżki, jedna w kolorze białym.
Jeśli ktoś ją widział proszę o kontakt przez FB - Natalia Kieliszczyk

 


 
Bardzo prosze o pomoc w poszukiwaniu psiaka -Tamik- . Zaginął 7 dni temu w okolicach Aleksandrowa , wilczur spokojny i łagodny pies , ośmioletni . prosze o kontakt pod telefonem 534073036

 
 


W DNIU 29,04.2017 Zaginęła na wysokości szpitala św.Anny w PIASECZNIE kotka ''EMILKA '' TRICOLOR z charakterystyczną czarną plamką pod noskiem. Kotka jest chora na nerki,wymaga leczenia weterynaryjnego ! JEŚĆ MOŻE TYLKO Royal Canin URINARY S/O !
Znalazcę lub osobę znającą miejsce jej pobytu proszę o kontakt pod nr.telefonu 739.567.823
 
DLA ZNALAZCY CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!
 

21.03.2017r.w Jakubowie k. Mińska Maz. zaginął 8-letni mały czarny piesek kundelek, wabi się Czaruś. waga 6 kg, lekko kuleje na tylną łapkę, sierść czarna, kręcona, ma kilka białych włosków na krawacie, długa sierść na ogonku. Opuścił podwórko i nie wrócił. Czeka rodzina i nagroda.

 

   

   

  


 

 

 

 

Jeśli chcesz, aby dodać Twoje ogłoszenie napisz na : ogloszeniajozefow.kontakt@wp.plSchronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Ogłoszenia grzecznościowe